Czołem Prezesie!
Zostało mi powierzone zadanie ogarnięcia najbliższej Gali Ligi Kopaczy.
Oprócz celebrowania zwycięzców obecnego sezonu, połączona tym razem zostanie z obchodami jubileuszu 30. sezonu Ligi Kopaczy!
Wraz z członkami Zarządu Flaszeczką i Stakiem, chciałbym Cię na to wydarzenie serdecznie zaprosić!
Gala startuje w sobotę 18 lipca 2026 r. o godz. 18:00 w jednej z sal na zamku w Korzkwi.
W planie m.in. wspominanie dawnych afer, pyskówek na FB i tradycyjne narzekanie na Ekstraklasę.
Jeśli chcesz sobie przypomnieć czym była i jest Liga Kopaczy i spotkać innych Prezesów to koniecznie wpadnij!
Zapewniony będzie catering jedzeniowy, natomiast napoje (alkoholowe i bez) proszę zorganizować we własnym zakresie.
Po części oficjalnej zapraszam wszystkich uczestników na ciąg dalszy na Kawiory Park, na miasteczku studenckim AGH. Tam u Prezesa Grelskiego będziemy mogli kontynuować biesiadę póki starczy sił i chęci. W planie przewidziana jest m.in. transmisja meczu o 3. miejsce MŚ 2026. Start o 23:00.
Zróbmy razem taką Galę, o której jeszcze długo wszyscy będziemy pamiętać!
Zapraszam!
Jeśli będziesz wiedział, czy uda Ci się do nas dołączyć, daj proszę znać!
Będziemy mogli wtedy lepiej do Gali się przygotować.
Serdeczności,
MM