Zapraszam
na uroczystą Galę
po 30. sezonie
Ligi Kopaczy!

Czołem Prezesie! Zostało mi powierzone zadanie ogarnięcia najbliższej Gali Ligi Kopaczy. Oprócz celebrowania zwycięzców obecnego sezonu, połączona tym razem zostanie z obchodami jubileuszu 30. sezonu Ligi Kopaczy! Wraz z członkami Zarządu Flaszeczką i Stakiem, chciałbym Cię na to wydarzenie serdecznie zaprosić! Gala startuje w sobotę 18 lipca 2026 r. o godz. 18:00 w jednej z sal na zamku w Korzkwi. W planie m.in. wspominanie dawnych afer, pyskówek na FB i tradycyjne narzekanie na Ekstraklasę. Jeśli chcesz sobie przypomnieć czym była i jest Liga Kopaczy i spotkać innych Prezesów to koniecznie wpadnij! Zapewniony będzie catering jedzeniowy, natomiast napoje (alkoholowe i bez) proszę zorganizować we własnym zakresie. Po części oficjalnej zapraszam wszystkich uczestników na ciąg dalszy na Kawiory Park, na miasteczku studenckim AGH. Tam u Prezesa Grelskiego będziemy mogli kontynuować biesiadę póki starczy sił i chęci. W planie przewidziana jest m.in. transmisja meczu o 3. miejsce MŚ 2026. Start o 23:00. Zróbmy razem taką Galę, o której jeszcze długo wszyscy będziemy pamiętać! Zapraszam! Jeśli będziesz wiedział, czy uda Ci się do nas dołączyć, daj proszę znać! Będziemy mogli wtedy lepiej do Gali się przygotować. Serdeczności, MM
  • CO?Gala po 30. sezonie Ligi Kopaczy.
  • KIEDY?18 lipca 2026, godz. 18:00.
  • GDZIE?Zamek w Korzkwi.
  • KTO?Wszyscy Prezesi LK.
  • PO CO?Zabawa i celebracja 30 sezonów LK.

Plan wieczoru

  • 18:00Start Gali na Zamku w Korzkwi.
  • 18:00-22:00Część oficjalna w jednej z sal na zamku.
  • Po GaliBiesiada na Kawiory Park, miasteczko AGH.
  • 23:00Transmisja meczu o 3. miejsce MŚ 2026.